Hlavní stránka>EPS, EZS>Elektronická požární signalizace

Elektronická požární signalizace

 

Hlásiče, které si nevšimnou hustého kouře od svářečky, zatímco na nepatrný kouř z doutnajících pilin přivolají Hasiče, ústředny spojené do jednoho systému po stávající počítačové síti, technici programující systém z domova - toto a mnohem více nabízí nejnovější generace EPS - systém Cerberus PRO.

Nosným produktem naší nabídky je nejmodernější systém EPS Cerberus PRO. První výrobce elektronických požárních hlásičů na světě přináší v systému Cerberus PRO automatické hlásiče požáru ve dvou produktových řadách: Kromě řady standardní také řadu hlásičů pro speciální použití s technologií ASA. Hlásiče reagují extrémně rychle a extrémně přesně i v prostředí, kde se vyskytují silné rušivé vlivy, jako jsou cigaretový nebo výfukový kouř, pára, sváření, prach apod. Hodí se tedy tam, kde je potřeba vysoká citlivost detekce bez planých poplachů, tam, kde jsou přítomny rušivé vlivy nebo tam, kde je v různou denní dobu odlišný charakter provozu.

Rozšířená signálová analýza ASA v hlásičích Cerberus PRO

Hlásiče s technologií ASA měří průběh ve střeženém prostoru a tento průběh porovnávají se vzorky ve své paměti. Vzorky byly získány v laboratoři při hoření různých látek nebo při působení rušivých vlivů. Na základě shody nebo odlišnosti skutečného průběhu a vzorků jsou hlásiče schopny od sebe odlišit jednotlivé podněty a zareagovat na pravý požár rychle a přesně, zatímco na rušivé vlivy nereagovat.

Jedna platforma ústředen pro všechny velikosti objektů

Cerberus PRO je moderní systém pro instalace s rozsahem od malých objektů až po komplexy střežené 100 000 hlásičů. Do jednoho systému lze propojit buď klasicky, nebo po certifikovaném ethernetu až 64 ústředen. Instalace ústředen je velmi pohodlná a časově nenáročná díky funkci Automatická konfiguraci ústředny. Ovládání výstupů je přehledně programovatelné pomocí logických funkcí AND a OR pro prakticky jakoukoli požadovanou závislost sepnutí a systém lze dálkově programovat pomocí nástroje pro dálkový přístup, programování a diagnostiku Cerberus PRO Remote. Více informací naleznete v dokumentech ke stažení.

Soubory ke stažení

APENEX s.r.o.  Váš spolehlivý partner pro prodej a servis komunikačních systémů a informačních technologií


Kontaktní informace >   Naše certifikáty >   Apenex reference >

© APENEX s.r.o. 2014 - 2017, tvorba webu: UNIPEX CZ