Budweiser Budvar, n.p.

Komunikační technologie pro Budvab

 

Proslulý pivovar vyžadoval výkonný hardware, který odbaví velké množství hovorů do celého světa. Optimálním řešením byla výkonná ústředna Siemens HiPath4000. Speciálním požadavkem zákazníka bylo pokrytí celého rozlehlého areálu pivovaru DECT signálem pro bezdrátové volání. Za tímto účelem jsme instalovali systém HiPath Cordless Enterprise V30, který zvládne až 2500 účastníků.

V dalších pobočkách jsme instalovali několik ústředen Siemens HiPath3000 s možností rozšíření o DECT a VoIP technologii. Součástí dodávky jsou i ISDN GSM brány se službou LCR (Least Cost Routing), která vybírá pro každý hovor levnější cestu a směruje hovory do GSM sítě přes tyto brány.

Celé řešení je navrženo tak, aby umožňovalo v rámci podnikové sítě volání zdarma i mezi jednotlivými lokalitami s využitím Voice over IP technologie.

Dodané technologie

 

Podobné reference

Komunikační technologie pro koh-i-noor Komunikační technologie pro ABB Komunikační technologie pro Finanční úřady komunikační technologie pro Jihočeský kraj

Z našeho e-shopu

Gigaset DA610, White

Ergonomický design, snadné vytáčení a telefonování. Telefonní seznam pro 50 záznamů, seznam posledních 50 hovorů. 10 polyfonních vyzvánění se 4 úrovněmi hlasitosti. Zámek klávesnice.

728,00 Kč

Gigaset C620

Funkce Plug & Play, handsfree hovory s vynikající kvalitou zvuku, klávesy přímého přístupu, pohodlný přístup k seznamu zmeškaných hovorů, adresář až na 250 záznamů, 20 volitelných vyzváněcích tónů, indikace volajícího zobrazením CLIP a CNIP, 2 hovory zároveň (1 interní a 1 externí).

1 250,00 Kč

APENEX s.r.o.  Váš spolehlivý partner pro prodej a servis komunikačních systémů a informačních technologií


Kontaktní informace >   Naše certifikáty >   Apenex reference >

© APENEX s.r.o. 2014 - 2017, developed by: UNIPEX CZ