Budweiser Budvar, n.p.

Komunikační technologie pro Budvab

 

Proslulý pivovar vyžadoval výkonný hardware, který odbaví velké množství hovorů do celého světa. Optimálním řešením byla výkonná ústředna Siemens HiPath4000. Speciálním požadavkem zákazníka bylo pokrytí celého rozlehlého areálu pivovaru DECT signálem pro bezdrátové volání. Za tímto účelem jsme instalovali systém HiPath Cordless Enterprise V30, který zvládne až 2500 účastníků.

V dalších pobočkách jsme instalovali několik ústředen Siemens HiPath3000 s možností rozšíření o DECT a VoIP technologii. Součástí dodávky jsou i ISDN GSM brány se službou LCR (Least Cost Routing), která vybírá pro každý hovor levnější cestu a směruje hovory do GSM sítě přes tyto brány.

Celé řešení je navrženo tak, aby umožňovalo v rámci podnikové sítě volání zdarma i mezi jednotlivými lokalitami s využitím Voice over IP technologie.

Dodané technologie

 

Podobné reference

Komunikační technologie pro koh-i-noor Komunikační technologie pro ABB Komunikační technologie pro Finanční úřady komunikační technologie pro Jihočeský kraj

Z našeho e-shopu

Gigaset DA710, White

Telefonní seznam pro 100 záznamů. 10 polyfonních vyzvánění + 1 VIP. Blokování hovorů, handsfree. Možnost instalace na stěnu.

845,00 Kč

OpenStage Key Module 80, Silver Blue

OpenStage Key Module 80/80T/80G pro připojení na OpenStage 80.

7 689,00 Kč

APENEX s.r.o.  Váš spolehlivý partner pro prodej a servis komunikačních systémů a informačních technologií


Kontaktní informace >   Naše certifikáty >   Apenex reference >

© APENEX s.r.o. 2014 - 2017, developed by: UNIPEX CZ