Finanční správa

 

Komunikační technologie pro Finanční úřady

 

Pod Finanční správu spadají jednotlivé finanční úřady a jejich územní pracoviště. Vzhledem k agendě úřadů je důležité, aby mezi pracovišti fungovalo spolehlivé a bezpečné telekomunikační spojení.

Pro Finanční úřady Jihočeského, Pardubického a Královéhradeckého kraje a dále pak pro veškerá územní pracoviště Finančních úřadů Jihočeského kraje jsme dodali 17 ústředen Siemens HiPath 3000 a 4 systémy HiPath4000 včetně souvisejících periferních zařízení pro několik tisíc úředníků finanční správy.

Použití systémů SIEMENS/UNIFY nabízí množství výhod, jako je volání mezi úřady zcela zdarma, konferenční hovory zdarma, nebo jednoduché stěhování uživatelů.

Součástí dodávky je i naše vlastní aplikace PROFIX CTI (Computer Telephony Integration) pro obsluhu volání z počítače či vybudování jednoduchého CallCentra pro směrování hovorů. Uživateli tato aplikace značně ušetří čas při vyhledávání kontaktů, protože využívá centrální telefonní seznam. Zmeškané hovory jsou zaznamenávány v žurnálu ztracených hovorů a lze je jednoduše odbavit kliknutím myši.

Hlasová pošta je spravována prostřednictvím centrální aplikace HiPath Xpressions Compact. Uložené vzkazy od volajících se přeposílají e-mailovou poštou přímo do schránky konkrétního uživatele.

Dodané technologie 

 

Podobné reference

komunikační technologie pro Jihočeský kraj Komunikační technologie pro Budvab Komunikační technologie pro ABB Komunikační technologie pro koh-i-noor

APENEX s.r.o.  Váš spolehlivý partner pro prodej a servis komunikačních systémů a informačních technologií


Kontaktní informace >   Naše certifikáty >   Apenex reference >

© APENEX s.r.o. 2014 - 2017, tvorba webu: UNIPEX CZ