Hlavní stránka>O nás>Služby Telekomunikace

Služby - Telekomunikace

Servis

Poskytujeme servis systémů SIEMENS/UNIFY v rámci celé České republiky, certifikovaný servis ústředen HiPath 3000/OpenScape Business, HiPath 4000/OpenScape 4000 i OpenScape Voice. Naši specialisté působí v oblasti telekomunikací již více než 15 let a jsou průběžně školeni v souladu s vývojem nejnovějších technologií.

Náhradní díly

Garantujeme dostupnost všech náhradních dílů na servisované zařízení. Náhradní díly včetně kompletních ústředen máme na našem skladě. Příslušenství nebo telefonní přístroje si můžete koupit také na našem e-shopu.

Vlastní softwarové aplikace

Ke všem námi dodávaným systémům poskytujeme aplikační software, na jehož vývoji se podílí naši programátoři. Tento SW používá a distribuuje i přímý výrobce, společnost UNIFY (SIEMENS).

Reference

Realizovali jsme celou řadu významných projektů jak u zákazníků z privátní oblasti, tak i ve státní správě a zdravotnictví. Zkrátka, rozumíme potřebám enterprise klientů.  Prohlédněte si stránku s referencemi.

Školení a odborné semináře

Pro naše zákazníky a partnery pořádáme odborná školení podle nejnovějších trendů v oblasti telekomunikací a datových sítí.

3 důvody, proč si vybrat zrovna nás

  1. Pracují pro vás odborníci, kteří řeší technické dotazy a reklamace i pro společnost Siemens / Unify a vyvíjí software pro zařízení Siemens / Unify..
  2. K dispozici vám bude pracoviště pro dálkový dohled nad systémy HiPath a OpenScape.
  3. Na vaší straně budou dlouholeté zkušenosti z oblasti komplexních zakázek pro enterprise klienty.

Z našeho e-shopu

JABRA GN 9120, midi

Bezdrátová náhlavní souprava pro kancelář nebo call centrum. Učeno do tichého pracovního prostředí.

6 282,00 Kč

OpenStage 60 HFA, lava

Špičkový IP systémový telefon pro ústředny HiPath. Barevný displej, USB port, kvalitní materiály a povedený tmavě laděný design. Vhodný pro management.

7 782,00 Kč

APENEX s.r.o.  Váš spolehlivý partner pro prodej a servis komunikačních systémů a informačních technologií


Kontaktní informace >   Naše certifikáty >   Apenex reference >

© APENEX s.r.o. 2014 - 2017, developed by: UNIPEX CZ