Kamery

Kategorie produktů

Řada Pro s AcuSense

Síťové kamery Hikvision Pro s funkcí AcuSense, podporované algoritmem hlubokého učení, identifikují a rozpoznávají osoby a vozidla. Vybrané modely mohou také provádět stroboskopické světlo a zvukový alarm pro reakci na místě v reálném čase.


Řada Pro s ColorVu

Díky velké cloně F1.0 a pokročilému senzoru produkují kamery Hikvision řady Pro s ColorVu barevná a ostrá videa s jasnými detaily ve většině situací. V prostředích s nulovým osvětlením je kamera vybavena bílým světlem, které kompenzuje a zajišťuje barevná videa.


Pro Series (EasyIP)

S dokonalou rovnováhou mezi výkonem a hodnotou si síťové kamery Hikvision Pro Series kladou za cíl poskytovat ty správné komponenty, včetně vzrušujících nových technologií, jako je ColorVu a AcuSense, které zvyšují kvalitu obrazu a nízkou míru falešných poplachů.


Řada Panoramic

Kamery Panoramic nabízí možnost zachycovat jak panoramatické tak detailní záběry.

Řada DeepinView

Ať už se jedná o kameru zaměřenou na osoby nebo vozidla, řada DeepinView se vždy snaží pomocí vestavěné technologie deep learning vidět více. Kamery DeepinView mohou nabídnout nejen video data a obrazy, ale také analýzu, kterou potřebujete k vybudování chytřejšího a bezpečnějšího světa.

Ultra Series (SmartIP)

Kombinace technologie DarkFighter za slabého osvětlení a až do kvality 4K s vysokým rozlišením může Hikvision Ultra Series snadno splnit požadavky podnikových projektů se spolehlivým vysokým výkonem. Tato řada také poskytuje nepřeberné množství inteligentních funkcí a inovativních technologií.

Řada Special

Řada Special od společnosti Hikvision, určená pro jedinečné účely a scénáře, je nezbytná pro spolehlivá síťová videořešení, která vyžadují víc, než dokážou nabídnout standardní síťové kamery.

Řada Wi-Fi

Tato řada umožňuje snadnou instalaci pomocí sítě Wi-Fi a poskytuje stabilní obraz vysoké kvality.

Řada na solární napájení

Pro prostředí, kam nedosáhnout Ethernetové a elektrické kabely.