Záznamové jednotky

Řada Pro s AcuSense

Na základě technologie deep learning jsou Hikvision Pro NVR schopné analyzovat a klasifikovat osoby a vozidla z video streamů stejně jako umožňují efektivní vyhledávání videa podle typu cíle.

Řada Pro

Hikvision NVR řady Pro nabízejí optimalizované komprimační kodeky H.265+ a H.264+, které umožňují vysoce efektivní správu šířky pásma a úložiště. Řada Pro představuje ideální řešení pro malé až středně velké firmy.

Řada Ultra

Řada Ultra je navržena pro rozsáhlé projekty, které vyžadují velký počet kamer i instalaci s montáží do racku pro back-endová zařízení NVR. Optimalizovaný komprimační kodek H.265+ poskytuje maximálně efektivní využití šířky pásma a úložiště.

Řada DeepinMind

Díky až 90% přesnosti při snížení výskytů falešných poplachů a inteligentní technologii rozpoznávání obličejů lze lidské zásahy omezit na naprosté minimum.

Řada Value

Řada Value NVR Hikvision poskytuje nákladově velmi efektivní variantu nahrávání, živého prohlížení a přehrávání videa. Zejména řešení Wi-Fi pro zařízení NVR řady Value usnadňují jejich instalaci i správu.

Řada Special

Tato řada je dodávána s předinstalovaným operačním systémem Windows nebo Linux Ubuntu OS, který poskytuje nejlepší volbu pro integraci VMS a aplikací. Nejenže je flexibilní, ale poplach I/O a rozhraní PoE je také možné nakonfigurovat, aby byla možná integrace od jiných výrobců.