Digitální telefony

Řada OpenScape Desk Phone CP nabízí důmyslná, kompaktní a snadno ovladatelná zařízení, která splňují různorodé potřeby mnoha uživatelů.

Intuitivní, skladný a komfortní

Ergonomicky navržená, uživatelsky přívětivá, úsporná zařízení v telefonní řadě OpenScape Desk Phone CP se vyznačují bohatou paletou funkcí a lze je snadno a pohodlně ovládat, aniž by bylo nutné přistoupit na kompromisy ohledně křišťálově čistého tónu v HD kvalitě a výkonnosti.


Interoperabilita

Řada OpenScape Desk Phone CP umožňuje vzájemnou součinnost mezi kancelářským telefonem a jinými zařízeními prostřednictvím Bluetooth®, vč. Bluetooth LE Beacon s podporou od Eddystone™. Technologie NFC (Near Field Communication) a UC dělají z těchto telefonů vysoce výkonné komunikační centrum. Zařízení řady OpenScape Desk Phone CP lze snadno integrovat do převzatých infrastruktur IT/IP. Každý telefon má zabudovaný Ethernetový switch a je napájen elektrickou energií pomocí funkce Power over Ethernet.


Zvuk

Telefonní řada OpenScape Desk Phone CP představuje nejnovější vývoj ohledně předních zvukových technik k zajištění nejlepší kvality hlasu při telefonování pomocí sluchátka a hlasitém telefonování. Všechny modely se vyznačují vysokou kvalitou hlasitého telefonování a každý lze připojit k profesionální náhlavní soupravě.