VoIP telefony

Řada OpenScape Desk Phone CP nabízí důmyslná, kompaktní a snadno ovladatelná zařízení, která splňují různorodé potřeby mnoha uživatelů.

Intuitivní, skladný a komfortní

Ergonomicky navržená, uživatelsky přívětivá, úsporná zařízení v telefonní řadě OpenScape Desk Phone CP se vyznačují bohatou paletou funkcí a lze je snadno a pohodlně ovládat, aniž by bylo nutné přistoupit na kompromisy ohledně křišťálově čistého tónu v HD kvalitě a výkonnosti.


Interoperabilita

Řada OpenScape Desk Phone CP umožňuje vzájemnou součinnost mezi kancelářským telefonem a jinými zařízeními prostřednictvím Bluetooth®, vč. Bluetooth LE Beacon s podporou od Eddystone™. Technologie NFC (Near Field Communication) a UC dělají z těchto telefonů vysoce výkonné komunikační centrum. Zařízení řady OpenScape Desk Phone CP lze snadno integrovat do převzatých infrastruktur IT/IP. Každý telefon má zabudovaný Ethernetový switch a je napájen elektrickou energií pomocí funkce Power over Ethernet.


Zvuk

Telefonní řada OpenScape Desk Phone CP představuje nejnovější vývoj ohledně předních zvukových technik k zajištění nejlepší kvality hlasu při telefonování pomocí sluchátka a hlasitém telefonování. Všechny modely se vyznačují vysokou kvalitou hlasitého telefonování a každý lze připojit k profesionální náhlavní soupravě.


Nové, nejmodernější uživatelské rozhraní

Barevné grafické uživatelské rozhraní Desk Phone CP600/CP700 je navrženo přehledně, a proto je při volání snadno a intuitivně ovladatelné. Všechny potřebné informace a funkce lze snadno najít.


Integrace s UC

Unify nabízí integraci mezi zařízeními OpenScape Desk Phone CP400/CP600/CP700 a software OpenScape UC od Atos Unify. Tato integrace poskytuje zákazníkům Unify bohatou paletu možností pro týmovou spolupráci.


Operační software

-SIP software je předem nainstalován
-Plug & Play / automatické zajištění software prostřednictvím Atos Unify DLS
-CorNet-IP / HFA